Daha genç, sağlıklı ve iyi hissedin

2015 senesinde lansmanı yapılan Doctor B Aktif Kozmetikleri, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirmiş olduğu ürünlerdir. Ürünler özellikle cildin yapısını, anatomisini ve her şeyden evvel tüketicinin neye ihtiyacı olduğunu, tüketicinin taleplerinin ne olduğunu çok iyi bilen bir planlama ile geliştirilmiştir.

Genç, sağlıklı ve iyi hissetmek

Geliştirilmiş ürünlerin mottosu, daha genç, sağlıklı ve iyi hissetmek üzerine konumlandırılmıştır. Ürünlerin tamamı insanın 5 duyusuna hitap eder ve iyi hissetmenin, hem sağlığa, hem de zinde, genç kalmaya faydası vurgulanır.

Farklıdır

Arkasında bir Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı bulunur. Daha evvel Türkiye’de bulunmayan özel ürünlerdir.

İşlevseldir

Tüketiciye tek ürünle çoklu fayda sağlar.

Semboliktir

Müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmış bir markadır.

Risk azaltıcı

Formülasyonunda ödül almış ve dünyanın kabul ettiği özel içerikler kullanılır. Herhangi bir alerji veya cilt sorunu riski azaltılmıştır.

Stratejik yaklaşım

Marka sürekli pazar araştırması yapan profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri planlanır, kermeslere aktif olarak katılır. Sosyal medya, yazılı ve görsel basın tanıtım faaliyetlerinde ve ayrıca halkı aktif kozmetik ürünleri konusunda bilinçlendirmek için sıklıkla kullanılmaktadır.